Bare dhe RestoranteFesta dhe EventeHotelePostime NëVisit Diber

Bar Restorant Hotel Veri

Kualitet i padiskutueshem!

Share

Vendi kryesor i takimeve dhe qendrimit në Dibër

Hotel luksoz me katër yje që karakterizon traditën, prestigjin dhe mikpritjen në një atmosferë paqësore. Hoteli është i pozicionuar në menyre ideale vetëm pak distanca në këmbë nga Bulevardi Elez Isufi, dhe nga vecantitë tërheqese kulturore e turistike. Ne ofrojmë një mishele unike të mikpritjes shqipëtare dhe  te sherbimit miqësor që e bën hotelin një zgjedhje frymëzuese për biznesin  apo për kohën e lirë. Tiparët e akomodimit  tejet  të rëhatshme dhe me hapesirë percjellin një panoramë kontemporane e të lehtësueshme të Peshkopisë.Hotel Veri është përcaktuar si një nga hotelet me kualitet më të mirë në qytetin e Peshkopisë dhe ka dhoma (salla) konferencash, lokal dasmashrestorant, dhe akomodim luksoz.Hotel Veri ka 50 dhoma dhe ambjente profesionale për konferenca. Eshtë vendodhja ideale dhe hoteli me cmimet më të mira për bizneseapo për aktivitete shplodhëse në Peshkopi. Atmosferë e rehatshme dhe relaksuese, cmime konkuruese, gjithashtu edhe staf miqësor dhei kualifikuar që do ta bëjnë qendrimin tuaj akoma dhe me shumë mbreselënës.

Na gjeni : Fb page https://www.facebook.com/Bar-Restorant-Hotel-Veri-260797808093099/

Instgram : https://www.instagram.com/bar_restorant_hotel_veri/

email : verihotel@gmail.com

Cel :  +35569 209 8186

Adressa : Rruga Tercilio Kardniali, Peshkopia, Dibër, Albania

Dhomat dhe suitat

DASMA & EVENTE

Vendi kryesor i takimeve në Peshkopi

NE DO TË BASHKËPUNOJMË ME JU PËR TË PLANIFIKUAR NJË TAKIM OSE EVENIMENT TË SHKËLQYER
Hapësirat tona për takime përfshijnë një sallë spektakolare balloje dhe 4 salla mbledhjesh, të cilat mund të akomodojnë nga 10 deri në 500 të ftuar.

Te hash eshte kenaqesi! Shijoni nje dreke te lehte ose kokteila te mrekullueshem sherbyer ne bar Veri, apo provoni menune e re te restorant Veri ne te cilen do gjeni pershtatjen e cdo shijeje deri ne ate me te rafinuaren. Kombinoni pjatat tuaja duke porositur nga menuja e shumellojshme e vererave te botes. Nese keni kuriozitet te provoni delikatesat dhe vecantite ne arome dhe shije te ketyre vererave ju keni mundesine te porosisni gota nga shishe vererash te ndryshme brenda se njejtes nate, keshtu ju mund te shijoni vererat Franceze, Spanjolle, Argjentinase, Australiane, Kaliforniane, Gjermane, Kiliane, Italiane dhe shume te tjera.

Nje dhome si shtepi pritje per miq te vecante .

Ndalesa e pare per turistet .

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button