Aktualitet dhe Lajme

Babai në ‘arrest shtëpie’ pas skandalit te Onkologjiku/ Vajza e mjekut Edmond Gashi replika dhe ironi me ndjekësit

Share

Megi Gashi, vajza e Edmond Gashit, mjek në Spitalin Onkologjik që abuzonte me të sëmurët me tumor e refuzonte t’i mjekonte duke i detyruar të shkojnë në spitalin e tij privat “Megis” për të marrë trajtimin e nevojshëm, nuk ka lënë koment pa replikuar.

Të gjithë qytetarëve që kanë dhënë komentetet e tyre pas skandalit të zbuluar tek Onkologjiku, ajo u ka kthyer përgjigje duke dashur të mbrojë ‘nderin’ e të atit. Në replika, nuk mungon ironia apo ‘kërcënimet’.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button