Aktualitet dhe Lajme

Anglia i falet penalltive, “Tre Luanët” kalojnë Zvicrën e Xhakës dhe shkojnë në gjysmëfinale

Share

Anglia ka mundur Zvicrën në Dyseldorf, duke u kualifikuar më tej vetëm falë penalltive.

ANGLI 1-1 ZVICËR (5-3 P)
Saka 80′ / Embolo 75′


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button