Aktualitet dhe Lajme

Alba e “Përputhen” plas bombën: Vedati është biseksual, ja si e “vërtetova”

Share

Alba Pollozhani, e cila është bërë e njohur për publikun pas pjesëmarrjes në reality show-n “Përputhen”, ka zgjedhur emisionin “Glamour Zone” në “Ora News”, për të dhënë intervistën e parë, pas daljes nga ky program. Në bisedën përballë moderatores Ester Bylyku, Alba rrëfeu disa të pathëna nga jeta e saj private, tmerrin që përjetoi gjatë martesës, e cila vetëm pak kohë më parë përfundoi në divorc.

Por jo vetëm kaq. Ajo bëri një deklaratë nga më të rëndat, sa i përket njërit prej konkurrentëve të “Përputhen”, Vedatit, me të cilin ka zhvilluar disa takime. Ester Bylyku: Gjatë pjesëmarrjes tënde në këtë program ke akuzuar njërën nga vajzat se është biseksuale. A të ka ndodhur të dëgjosh fjalë të tilla edhe për ndonjërin nga djemtë?

Alba Pollozhani: Sa i përket djemve, nuk e di, vetëm po të përmend Vedatin. E kam vënë re shpesh që më tepër i shkon muhabeti me djemtë, kapet përqafe me ta dhe buzëqesh me ta, se të vijë njëherë te unë dhe të më kapë në qafë në mënyrë njerëzore.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button