Aktualitet dhe Lajme

Aksident tragjik në Itali, humb jetën 21-vjeçari shqiptar

Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Itali.

Sipas medieve italiane, një i ri shqiptar ka humbur jetën pas një aksidentitragjik të ndodhur rreth orës 5 të mëngjesit jashtë Terracinës është.

Sipas informacioneve fillestare 21-vjeçari me origjinë shqiptare është goditur nga një furgon që drejtohej nga një 41-vjeçar.

Ky i fundit është shoqëruar në komisariat për të kryer veprimet e mëtejshme hetimore./albeu.com
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button