Aktualitet dhe Lajme

Aksident te rruga e “Kavajës”, drejtuesi përplas 25-vjeçaren në vijat e bardha

Share

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në rrugën e Kajavës në kryeqytet.

Si pasojë ka mbetur e dëmtuar një 25-vjeçare.

Mësohet se e reja po kalonte në vijat e këmbësorëve, teksa një automjet e ka përplasur.

Paraprakisht mësohet se gjendja e të resë është jashtë rrezikut për jetën ndërsa në vendngjarje ndodhen autoritetet që po punojnë për zbardhjen e rrethanave./Albeu.com/
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button