Aktualitet dhe Lajme

Aksident në tunelin e Kalimashit: Përplasen dy makina, dy pasagjerë dërgohen në spital

Share

Në tunelin e Kalimashit, me drejtim lëvizjeje Milot-Morinë, automjeti tip “Benz” me drejtuese shtetasen është  përplasur me automjetin tip “Benz”,  me drejtues shtetasin.

Dy pasagjerët, shtetasit  që udhëtonin me automjetin me drejtuese shtetasen janë dërguar në spital për kontroll mjekësorë.

Shërbimet e Policisë menjëherë bënë të mundur hapjen e rrugës dhe lëvizja e automjeteve vijon e lirë në tunel.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të  aksidentit./m.j


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button