Aktualitet dhe Lajme

Aksident në Fier-Levan, makina merr përpara një shtetas që po lëvizte me biçikletë! Ja si paraqitet gjendja e të lënduarit

Share

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “ Rrepet” në rrugën nacionale Fier- Levan.

Një shtetas i cili po udhëtonte me biçikletë është goditur nga një automjet duke pësuar lëndime të lehta.  Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë ambulanca e cila e ka transportuar drejt spitalit rajonal të Fierit ku ka marrë ndihmën e shpejtë mjekësore.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor po punojnë për të zbardhur shkaqet e aksidentit në fjalë.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button