Aktualitet dhe Lajme

Aksident i rëndë në Greqi/ Humbin jetën jetën dy gra, njëra prej tyre shqiptare (VIDEO)

Share

Këtë të hënë, një aksident i rëndë ka ndodhur në Greqi, ku viktima kanë mbetur dy gra, njëra prej tyre shqiptare.

Nuk dihet ende shkaku i aksidentit, ndërsa makinat janë bërë copash.

The post Aksident i rëndë në Greqi/ Humbin jetën jetën dy gra, njëra prej tyre shqiptare (VIDEO) appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button