Aktualitet dhe Lajme

Aksident i katërfishtë te ‘Plepat’ në Durrës, mes të plagosurve edhe fëmijë

Share

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Plepa të Durrësit. Katër automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe mes të dëmtuarve ka dhe fëmijë. Nga aksidenti kanë mbetur të dëmtuar në total 10 persona. 9 prej tyre janë jashtë rrezikut për jetën, ndërsa një grua është në gjendje të rëndë.

Ende nuk është zbardhur dinamika se si ka ndodhur aksidenti.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button