Agjensi turistikeGuida dhe guiderMakina me qera, shitje dhe TaxiNë PeshkopiPërditshmëriPostime NëVisit Diber

Agjensia “Zebi Travel” Peshkopi

Zebi Travel” ne qytetin e Peshkopise, aty do gjeni nje sëri sherbimesh si: Bileta autobuzi, avioni dhe trageti, pagesa faturash te ujit dhe dritave, rimbushje te celulareve, gjobat rrugore, sherbim e-albania, tranferte parash, makina me qera dhe siguracione.

Nisja nga Shqiperi behet cdo te premte ne Tirane dhe ne Peshkopi

Nisja nga Franca dhe Italia behet cdo te diele.

MARRIM & DËRGOJM EDHE POROSI!

Italia: VENEZIA ,ALESSANDRIA,BOLOGNA, ANNECY,PERUGIA, ANCONA, BARI, MILANO ,BERGAMO, TORINO,ASTI, PADOVA, VERONA, BRESCIA

Franca: CHAMBERY, LYON, SAINT-ETIENNE,, ALBERTVILLE

Agjensi udhetimesh ne bashkepunim me te gjitha gudat turistike lokale!

  

Agjensia e udhetimit “Zebi Travel” ofron sherbimin me te ri i cili eshte i duhuri per komunitetin e Dibres.

Ofron udhetim me makine shume cilesore nga Peshkopia drejt Italise deri ne Lion te Frances

Ky sherbim ofron transport udhetaresh si dhe dergim dhe marrje porosish drejt ketyre shteteve dhe anasjelltas.

Nr 1  tel:+355672337937 (Pronari)

Nr 2   tel:+355672337337

Email: kastriot.zebi@gmail.com

Adresa e agjensise ne Qytetitn e Peshkopise “Rruga Tercilio Kardinali 20 m poshte Hotel Veri” rruges per tek gjykata.

Adresa ne google map

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button