Aktualitet dhe Lajme

37-vjeçari korçar gjendet i vdekur në dhomën e hotelit në Ksamil

Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Ksamil.

Në dhomën e një hoteli është gjetur i pajetë një 37-vjeçar.

Policia njofton se rreth orës 10:45, në Ksamil, shtetasi L. P., 37 vjeç, banues në Korçë, dyshohet se është vetëvarur, në dhomën e hotelit ku qëndronte.

Grupi hetimor po kryen veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./Albeu.com
Huazuar nga portali Albeu.com

Back to top button