Aktualitet dhe Lajme

ZYRTARE / Vjen firma, trajneri i ri nënshkruan me Lazion

Share

Igor Tudor është trajneri i ri i Lazios. Lajmi është dhënë nga klubi kryeqytetas, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

The post ZYRTARE / Vjen firma, trajneri i ri nënshkruan me Lazion appeared first on Albeu.com.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button