Aktualitet dhe Lajme

Zjarr në spitalin e Shkodrës

Share

Spitali i Shkodrës është përfshirë nga flakët pasditen e sotme. Mësohet se zjarri ka rënë në katin nëntokë të spitalit duke sjellë panik tek pacientet. Zjarri ka përfshirë dhomat ku ndodhet farmacia e spitalit.

Edhe në muajin janar, një zjarr masiv përfshiu spitalin e Shkodrës por deri me sot nuk janë zbuluar arsyet. Në lidhje me zjarrin e rënë ditën e sotme nuk dihet nëse ka të lënduar.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button