Aktualitet dhe Lajme

Zjarr në një hotel në Devoll, dëme të shumta materiale

Share

Njoftimi i policisë:

Devoll/Informacion paraprak

Më datë 04.12.2023, rreth orës 14:00, në afërsi të fshatit Vranisht, Devoll, ka rënë zjarr në katin e tretë të një hoteli. Lëndime në njerëz nuk ka, vetëm dëme materiale. Paraprakisht dyshohet se zjarri mund të ketë rënë për shkaqe aksidentale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button