Aktualitet dhe Lajme

Zbulohen dy shtëpi bari në Tepelenë, gjenden mbi 200 rrënjë kanabisi

Share

Janë zbuluar dy shtëpi bari në një fshat në Tepelenë me mbi 200 rrënjë kanabis.

Mësohet se ajo që ndriti dyshimet ka qënë konsumi i lartë i energjisë në shtëpitë e barit

Policia ka shoqëruar 4 persona të përfshirë ndërsa po vijon puna për dokumentimin e kësaj veprimtarie kriminale.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button