Dibra MarketingFesta dhe EventeGjej ProfesionistëPeshkopiReklameVeshje dhe Aksesore

Zbukuroni festat me produktet e “Uka Market 2000”

Share

Sa here qe jane festat dhe e gjithe vemendja eshte tek dekorimi i ambjenteve familjare ne menyre qe atmosfera festive te jete ajo e duhura, dibranet u drejtohen pikave se shitjeve te atyre produkteve qe mund te realizosh dekorimin e enderuar.

Prej vitit 2000 ne treg sic njihet ndryshe “Uka Market 2000” shquhet per shumellojshmeri dhe cilesi produktesh, çmim konkurues dhe teper korekt.

Blini pemen e vitit te ri duke zgjdhur permasen qe i pershtatet hapsires dhe buxheti tuaj per festat.

Sherbimet:

1- Sherbim online

2- Kancelari

3 – Dekorim festash

4- Tabakino

5 – Ushqimore me shumice dhe pakice

Aty do gjeni produkte qe ju mund te dekoroni ditelindje, fejesa, martesa si dhe trendin e fundit Boy or Girl.

Peme te vitit te ri nga modelet me te fundit

Ju mundeson nje shumllojshmeri dekoresh dhe per banera te ndryshem sipas deshires.

Aty do gjeni edhe lodra per femije te cilat vijne me furnizime te shpeshta si vet kurseshtja qe ka kjo moshe.

   

Tek “Uka Marke 2000” do gjeni edhe kendine tabakinosh i cili sherben deri ne ore te vona.

Poashtu ketu do gjeni edhe mjete te kancelarise .

Adresa: Direkt perballe “Bar Restorant Hotel Veri” ne qytetin e Peshkopise

Kontakto dhe pyet per cdo lloj artikulli qe ju duhet ne kete numer cel: +355 683639999

I gjeni ne instagram: UkaMarket2000

Orari: 07:00 – 22:00

Adresa ne google map:

Një kafe nga ju!

Back to top button