Aktualitet dhe Lajme

Zbardhet dëshmia e portugezit Ruben Saraiva: Nuk kam lidhje me ekzekutimin

Share

Portugezi Ruben Saraiva para gjykatës së Lezhës ka mohuar të jetë i përfshirë në vrasjen e biznesmenit Ardian Nikulaj, vitin e kaluar.

Ai është shprehur se nuk ka lidhje me ekzekutimin dhe se në Shqipëri ishte për pushime.

“Akuzat i kam marrë vesh nga mediat”, ka deklaruar i akuzuari, për të cilin gjykata caktoi masën e sigurisë “arrest me burg”.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button