Aktualitet dhe Lajme

Zac Efron akuzohet sërish për ndërhyrje estetike

Share

Pamja e Zac Efron po vihet sërish në pikëpyetje. Fansat shkuan në mediat sociale për të reaguar ndaj transformimit të fytyrës së aktorit pas premierës së filmit të tij të ri të Netflix, “A Family Affair”, me bashkë-protagoniste Nicole Kidman dhe Joey King.

“Çfarë ndodhi me Zac Efron? Ai duket si një person krejtësisht tjetër,” shkroi një fans në Twitter në X (ish-Twitter) të dielën së bashku me një klip të Efron, në film. “Sapo pashë fytyrën e re të Zac Efron dhe u ndjeva i detyruar ta studioja atë në më shumë detaje,” tha një tjetër fans.

Një person tjetër shkroi: “Ti ishe i mrekullueshëm më parë, tani fytyra jote duket e çuditshme”. “Po përpiqem të shikoj ‘A Family Affair’ dhe po e kam kaq të vështirë. Çfarë i bëri Zac Efron fytyrës së tij? ka shkruar dikush tjetër në Twitter.

Efron adresoi thashethemet se kishte kryer operacione plastike në një intervistë të shtatorit 2022 me Men’s Health. Ai zbuloi se kishte thyer nofullën e tij në vitin 2013, duke shkaktuar zmadhimin e muskujve të fytyrës dhe nofullës së tij.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button