Aktualitet dhe Lajme

Xhesika Polo flet për vdekjen e të ëmës: Kam kënduar te varri i saj…

Share

Ditën e sotme mbërriti në “FermaVip” një dron nga nëna e Xhensila Peres. Mesazhi për të preku shumë fermerët e tjerë, mes tyre edhe Xhesika Polon.

Këngëtarja ndau momentet e trishta me të tjerët, duke thënë se në varrimin e të ëmës së ndjerë, zgjodhi të këndonte.

Ajo tha se në këtë mënyrë bëri atë që e ëma do donte, duke kënduar këngën e saj të preferuar.

“E kam përcjell me këngë, i kam kënduar këngën e saj të preferuara, sepse ajo vetë nuk donte në asnjë moment që ne ta përcillnim me dhimbje, pavarësisht se dhimbja është e paevitueshme. Ama unë në varrin e mamit tim kam kënduar këngën e saj të preferuar, ishte gjëja më e vështirë që kam bërë në jetën time, ama e bëra”-u shpreh Xhesika.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button