Aktualitet dhe Lajme

Will Smith rikthehet në skenë pas shuplakës në Oscars

Share

Will Smith është rikthyer në skenë. Ai performoi në “BET Awards 2024”, duke e bërë daljen e parë solo që nga ngjatja  në “Oscar”.

Aktori i “Bad Boys” këndoi të këngën e tij të re “You Can Make It” me këngëtaren Fridayy. Kënga thuhet se flet për sfidat e aktorit në sytë e publikut pas shuplakës së tij ndaj komedianit Chris Rock në “Academy Awards 2022”.

“Më besoni, ata u përpoqën të gjakosnin Will Smith. Në pamjen e pasme, unë shoh se fatkeqësia ishte dhurata’-këndoi ai, ndërsa qëndronte në një rreth zjarri në skenën e Teatrit Peacock.

Çmimet “BET 2024” kishin gjithashtu shfaqje nga Ice Spice, Sexyy Red, Latto, Lauryn Hill & YG Marley, Tyla, GloRilla, Muni Long, Shaboozey dhe Victoria Monet.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button