Aktualitet dhe Lajme

VIP-at nisin pushimet, shikoni destinacionet që kanë përzgjedhur

Share

Pushimet e vipave janë pak të paqëndrueshme, sidomos të këngëtarëve, për shkak të koncerteve, por ata përsëri gjejnë kohë për t’u relaksuar dhe për të marrë rreze dielli në vendet më të bukura jashtë dhe brenda Shqiprisë.

Duke qenë se i nxehti i kësaj vere ka nisur shpejt disa prej artistëve nuk kanë pritur më dhe i kanë nisur pushimet e tyre.

Por, ku po i kalojnë ata pushimet?

Çifti i famshëm Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë zgjedhur që pushimet e tyre për këtë vit të jenë në Dhërmi të Vlorës, çifti sigurisht që e shoqëron e vogla e tyre e porsalindur dhe familjar të tjerë.

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi tregon se pushimet e saja po i kalon në Mykonos të Greqisë

Turqia ka qënë destinacioni i zgjedhur për të kaluar pushimet nga dyshja Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi

Xhensila Myrtezaj nuk ka preferuar të tregojë se ku po i kalon pushimet ajo dhe fëmijët e saj por shihet qartë në postimet e këngëtares që ata po kalojnë bukur së bashku

Aktori i njohur Bes Kallaku edhe pse larg fëmijëve të tij ka zgjedhur Dhërmiun si vendin për të bërë pushimet e tij.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button