Aktualitet dhe Lajme

Vidhen dy makina në Lushnjë, zhduken autorët

Dy automjete janë vjedhur nga dy persona ende të paidentifikuar në Lushnjë.

Policia njofton se makinat ishin lënë në një biznes  në lagjen “Savër”, me qëllim shitjen e tyre.

Ndërkohë, oficerët e policisë po vijojnë punën për identifikimin dhe kapjen e autorëve./Albeu.com

The post Vidhen dy makina në Lushnjë, zhduken autorët appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga portali Albeu.com

Back to top button