Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ ‘Tërbohet’ Noizy, ja si e feston golin e Bajramit

Share

Të gjithë Shqiptarët sonte janë nën ethet e sfidës me Italinë fqinje. Personazhet publikë por jo vetëm tashmë i kanë sytë nga kombëtarja shqiptare. Të shumtë janë politikanë, artistë, sportistë të cilët ndodhen në “Signal Iduna Park” ku po e shohin direkt ndeshjen me Italinë.

Këngëtari Rigels Rajku i njohur me emrin e artit si Noizy sëbashku me pjesëtarë të tjerë të grupit OTR ndodhen gjithashtu në tribunën Vip në Dortmund.

Por këngëtarin si tifoz të zjarrtë nuk e kishim parë kurrë më parë.

Ja si e ka festuar ai golin e Nedim Bajramit në minutës e 24.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button