Aktualitet dhe Lajme

Video/ Shqipëria shënon golin më të shpejtë në Europian: Bajrami tund rrjetën e Italisë për 30”

Share

Shqipëria në avantazh në debutmin historic ndaj Italisë për 30” lojë. Në Dortmund shënon Nedim Bajrami, pas një pasimi të gabuar të italianëve, ende pa u ndezur ndeshja. Mesfushori i Sassuolo kontrolloi topin dhe lëshoi një të djathtë të pakapshme për Donnarumma. 1-0 dhe Shqipëria shënon golin më të shpejtë në Euro 2024.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button