Lajmi i funditPërditshmëriPolitikëShqipëria

VIDEO/ Rama blindon Bashën, rrethon selinë e PD me qindra forca speciale

Share
Dhjetëra furgonë të forcave speciale të policisë dhe qindra policë kanë rrethuar selinë e PD-së ku ende ndodhet Lulzim Basha.

Mjetet e policisë, të shoqëruara edhe nga makinat ujëhedhëse kanë ‘pushtuar’ zonën pranë selinë së PD-së.

Ende nuk dihet se pse është urdhëruar nxjerrja e forcave speciale në rrugë, ndërsa në ‘Air Albania’, po vazhdon Kuvendi i PD-së i thirrur nga delegatët.

© SYRI.net
Back to top button