Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Protestuesi i ‘paparë’ i Berishës: Do bëhem personazh VIP dhe sipërmarrës kur të vijë PD në pushtet

Share

Në të fundit protestë të llojit Berisha-Meta te Bashkia, kundër Veliajt, në ra sy, kapur dhe nga fotoreporterët, një djali ri me një zell të paparë anti-qeveri, duke gjuajtur me vezë kah godina nga ku qeveriset kryeqyteti.

Në pamje nuk ta jep përshtypjen e një të marri, përkundrazi.

Por dëgjojeni vetë, këtë protestues simbol të njerëzve që ndjekin nga pas Berishën.

@gijotina7Demokrati: Kur të vi PD-ja në pushtet do të bëhem sipërmarrës

♬ original sound – Gijotina


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button