Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/Portugali-Slloveni 0-0, Ronaldo humb penalltinë

Share

105’- Ronaldo nuk i beson syve. Sulmuesi portugez nuk di të shënojë, ndërsa gabon edhe nga penalltia. Pret portieri Oblak.
Huazuar nga Javanews.al

Back to top button