Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Po kërcente, por fustani i shkurtër “tradhton” Melinda Ademin

Share

Melinda Ademi është përballur me një situatë aspak të këndshme gjatë një koncerti. Këngëtarja duket se këtë herë nuk kishte zgjedhur veshjen më të mirë, pasi fustani i shkurtër ka bërë që pa dashur të zbulojë më shumë seç duhet.

Reagimi i fansave ka bërë që Melinda menjëherë të ulë fustanin teksa në njërën dorë mbante edhe mikrofonin. Ademi lançoi disa ditë më parë një tjetër këngë, këtë herë me moderatorin dhe ish-banorin e BBVA-s, Meriton Mjekiqi.

Kënga e dyshes titullohet “Queen” dhe projekti i tyre si duket u prit mirë nga fansat e tyre, duke grumbulluar dhjetëra mijëra klikime në vetëm pak orë në YouTube. Projekti paraqet ish-banorin e BBVA-s në një dimension tjetër në botën e muzikës.

Momenti me video:
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button