Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Me qeleshe dhe flamur, kush është tifozi i mitur që hyri në fushën e Shqipëri-Spanjë

Share

Ashtu si ndaj Italisë, një tjetër tifoz shqiptar u fut në fushë, kësaj radhe në sfidën me Spanjën.

Në minutat e fundit të takimit, tifozi i vogël, i veshur kuqezi, i cili mbante në kokë një qeleshe, arriti t’i shpëtonte sigurimit dhe u fut në fushën e lojës, duke dhuruar “show” për disa momente.

Tifozi u kap nga forcat e sigurisë pranë stolit të Shqipërisë, teksa u shoqërua më pas jashtë rrethimit të brendshëm.

Për më tepër shikoni pamjet:


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button