Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Mbi 40 viktima dhe qindra të plagosur në masakrën e Moskës, arrestohet një nga agresorët

Share

Është kapur dhe arrestuar një prej agresorëve që hapën zjarr me automatikë ndaj qindra civilëve në një sallë koncertesh në kryeqytetin rus të Moskës.

Nuk dihet ende nëse 3 agresorët e tjerë janë arrestuar nga autoritetet dhe besohet se janë ende në kërkim.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button