Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/Humbi penalltinë Ronaldo shpërthen në lot

Share

Cristiano Ronaldo u ndal nga 11 metra prej Oblak, me kapitenin e Portugalisë që kishte shansin të kalonte të tijtë në epërsi në ndeshjen kundër Sllovenisë në 1/8 e Euro 2024. Në shtesën e parë, pikërisht në minutën e 105 Ronaldo u ndal nga Oblak dhe më pas CR7 nuk i mbajti lotët.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button