Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Habit Romeo, i bën dedikimin Heidit gjatë koncertit: Veç ka ditur me më vra, e kur më rrejti në sy…!

Share

Aktori Romeo Veshaj në orët e para të mëngjesit performoi në një ndër lokalet e Tiranës së bashku me mikun e tij, këngëtarin Elgit Doda. Romeo u shoqërua nga partnerja e tij Heidi Baçi, ndërsa një moment teksa po këndonte në skenë ai i ka drejtuar gishtin të dashurës së tij.

“Ma thoni si me qesh unë kur po më qan zemra. Veç ka dit ka dit mem vra, e kur më rrejti në sy më pa. E keni dit e asnjëri nuk ma tha”– ishin disa nga rreshtat e këngës që po performonte Romeo teksa i drejtoi gishtin Heidit.

Kjo e fundit ka postuar videon e aktorit i cili i bëri shenjën e kupidit të dashurisë.

Kjo e fundi ka postuar videon e aktorit duke kënduar, ndërsa krahas saj shkruan: “Çfarë zemre Romeo Veshaj”.

Edhe pse pas daljes së çiftit nga “BBV” u përfol për ndarje, dyshja i kanë hedhur poshtë këto aludime duke ndarë me ndjekësit në Instagram foto nga pushimet e tyre së bashku, ku dukeshin mjaft të lumtur.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button