Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Fustani transparent “tradhton” Xhensilën, zbulon më shumë se ç’duhet gjatë kërcimit sensual

Share

Koncertete e Xhensila Myrtezajit kohët e fundit janë kthyer në një shfaqje ku nuk mungojnë ngjarje nga më të ndryshmet.

Këngëtarja ka shtuar dozën e perfmorancave sensuale para publikut dhe videot bëjnë xhiron e rrjetit në pak kohë.

Por së fundmi, në një fustan të zi transparent, Xhensilës i dukej më shumë seç duhet poshtë tij.

Kujtojmë se ndarja me Bes Kallakun ka bërë që dyshja të jenë në qendër të vëmendjes dhe ccdo lëvizje apo sinjal i tyre përbën interes të lartë për pbulikun.

 


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button