Aktualitet dhe Lajme

VIDEO / Fiton Kupën dhe i propozon të fejuarës, dita emocionuese e portierit të Egnatias

Share

Portieri i Egnatias, Alen Sherri, ka festuar dyfish sot.

Pasi fitoi Kupën e Shqipërisë ndaj Kukësit, Sherri mori me vete në fushë dhe të fejuarën Razena.

Ndërsa ekipi po festonte në terrenin e gjelbër, portieri u gjunjëzua dhe i propozoi të fejuarës për martesë, mes brohoritjeve të të gjithë shokëve të skuadrës.

Sigurisht, përgjigjja e saj ishte “po”.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button