Aktualitet dhe Lajme

VIDEO/ Balliun se mbajnë gjunjët e rrëzohet në tokë, Bardhi e Nallbati u sulen policëve: Do t’i q* robt!

Share

Momente tensioni ndodhën në protestën para Bashkisë së Tiranës këtë të premte.

Deputetët e Berishës patën një përplasje me policinë, madje edhe i ofenduan ata.

Në një moment të përplasjes, Klevis Balliu siç shihet edhe në këtë pamje është rrëzuar në tokë.

Në këtë moment, dy deputetët e PD, Gazment Bardhi dhe Bledion Nallbati i janë sulur policisë dhe vërshuan ofendime ndaj tyre, me fjalë aspak të hijshme, si “do të q* robt”


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button