Aktualitet dhe Lajme

“Vendin e dytë e meritoje ti”/ Pas zënkave të vazhdueshme që nisën në BBV1, Einxheli dhe Donaldi bëjnë paqe

Share

Einxhel Shkira teksa ishte e ftuar në “Cherry on Top “ me Bora Zemanin, ku foli për jetën e saj si nënë, partnere dhe karrierën.

Ishte e papritur teksa Einxhel i erdhi edhe një surprizë e papritur nga Donaldi. Me anë të një letre, Donaldi, me batuta dhe disa rikujtime për debatet që kanë pasur në “Big Brother VIP Albania 1”, i kërkoi të bëjnë paqe.

“Përtej shakave, gjithmonë të kam vlerësuar dhe respektuar për karakterin luftarak. Ju përqafoj të treve. P.S.: Sinqerisht, vendin e dytë e meritoje ti, jo Iliri”, e mbylli letrën Donald Veshaj, duke shkaktuar të qeshura në studio.

Pra, Einxhel dhe Donaldi janë zyrtarisht të pajtuar pas zënkave të vazhdueshme që nisën në BBV1.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button