Aktualitet dhe Lajme

“Unë s’kisha parë 10 mijë euro bashkë, jo më 100 mijë”- Egla flet pas fitores, zbulon bisedën me Jul Dedën kur u rrëzua

Share

Egla Ceno, pas fitores së Big Brother Vip 3, ka folur në lidhje me çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

E ftuar në Fiks Fare, ajo u shpreh se nuk kishte parë 10 mijë euro bashkë, jo më 100 mijë.

“100 mijë euro bashkë, unë s’kisha parë bashkë as 10 mijë euro. Po 100 mijë euro, ec radhaaaa”, tha aktorja.

Egla foli dhe për raportet me ish-banorët e tjerë të BBVIP, ku zbuloi ndër të tjera dhe një bisedë me Jul Dedën, në momentin kur ajo u rrëzua në skenë, disa ditë pas finales.

“Me ish-banorët fas, por këto ditë nga kërbishti nuk është se kam folur shumë. Lul Deda, o lulo, jena shqiptarë vëllai. Bota është botë, merret i sëmuri në telefon. I thuhet si e ke kërbishtin, a u bërë mirë, jo telefonin e kam hapur. Unë rashë te studioja dhe sipër kisha fytyrën e Julit të shqetësuar, dhe kur më vjen një batutë; ej më tha mua, kështu është kur e merr Bigun me hile’. Mu hiq qafë i thashë”, tha ajo.

Ndërsa për Romeo Veshajn, tha se “është shumë mirë. Ka ca gjëra që s’mund t’i them për momentin, por do sqarohen vetë”.

/a.r


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button