Aktualitet dhe Lajme

Turqia dyfishon rezultatin në Leipzig, Demiral shënon sërish (VIDEO)

Share

Turqia dyfishon rezultatin.

Demiral godet me kokë pas një krosimi nga këndorja dhe e çon topin në rrjetë.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button