Aktualitet dhe Lajme

Turqi- Holandë, publikohen formacionet | JavaNews.al

Share

Holanda dhe Turqia do luajnë mbrëmjen e sotme në ‘Olimpiastadion’ për çerekfinalen e fundit në Euro 2024.

Kur kanë mbetur më pak se 1 orë nga fillimi i këtij takimi, i cili pritet të jetë i fortë, janë publikuar edhe formacionet, ku trajnerët nuk kanë rezervuar shumë surpriza.

Fituesi i kësaj ndeshjeje do përballet me fituesin e Angli – Zvicër në gjysmëfinale.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button