Aktualitet dhe Lajme

Tragjike në Vlorë, gjendet një person i mbytur në det

Share

Është gjetur në afërsi të kepit të Gjuzës, një person i mbytur në det.

Burime bëjnë me dije se trupi i mbytur është gjetur nga peshkatarët e Vlorës dhe është duke u transportuar për në Tri Port dhe më pas drejt morgut të Vlorës.

Ende nuk është identifikuar viktima, pas ekspertizës pritet të jepet më shumë informacion.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button