Aktualitet dhe Lajme

Tjetërsimi i pronave në Spitallë, Gjykata e Durrësit jep vendimin për 5 të arrestuarit

Share

Gjykata e Durrësit ka lënë në burg 5 të arrestuarit për tjetërsimin e pronave në Spitallë. Në qeli është lënë ish-zv.drejtori iKadastrës, Leonard Kadrimi dhe 4 personave të tjerë, Lirim Xhameta, Dashnor Taulla, Ardit Kërtusha dhe Gjovalin Ndoci, të cilët akuzohen se tjetërsuan 448 mijë m2 tokë në Spitallë.

VIJON…


Huazuar nga StartNews.

Back to top button