Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraPërditshmëriPeshkopiRajoniShqipëria

Tërmeti sapo shkundi Dibrën por pa dëme!

Share

Dy tërmet shkundin Maqedoninë e Veriut, Kosovën, lëkundjet ndihen edhe në Shqipëri

Tërmeti 3.7 ballë shkund Maqedoninë e Veriut, lëkundjet

Dy tërmete 3.7 edhe 4.9 ballë shkalla righter. ka lëkundur Maqedoninë e Veriut, Kosovën, edhe Shqiperine , ku pak më parë dhe lëkundjet e tij janë ndjerë deri në Dibër!

Deri tani nuk ka raportime për dëme material apo njerëz të dëmtuar.

 

Source link

Back to top button