Aktualitet dhe Lajme

Tërmet i fuqishëm në Bosnje dhe Hercegovinë, sa ishte magnituda

Share

Bosnje dhe Hercegovina është tronditur nga një termet me magnitudë 5.4 i shkallës Righter.

Epiqendra ishte shtatë kilometra nga Banja Luna, dhe thellësia rreth 11 km. Shumë qytetarë kanë raportuar se janë ndjerë lëkundje të forta të tërmetit.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button