Aktualitet dhe Lajme

Të shtëna me armë zjarri në Memaliaj, autori shoqërohet në polici. Detajet për ngjarjen

Share

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur në Memaliaj, ku siç raportohet shënjestra ka qenë një avokat.

Sipas News24, bëhet fjalë për avokatin me iniciale A.Z, i cili i ka shpëtuar breshërisë së kallashnikovit.

Paraprakisht dyshohet se shkak ka qenë një konflikt për pronat.

Raportohet se vëllai i avokatit ka patur konflikte të vazhdueshme për pronësinë e një toke.

Po ashtu në makinë ndodhej edhe nipi i tij. Ndërkohë personi i cili ka qëlluar është vetëdorëzuar.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button