Aktualitet dhe Lajme

Të shtëna armësh në Shkodër, plagoset një person (EMRI)

Share

Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e kësaj të diele në lagjen “Ndoc Mazi” në Shkodër.

Raportohet se viktima është plagosur në këmbë, por fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sipas burimeve mediatike i plagosuri është identifikuar si Ndue Preka. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta të policisë.

Ato po krehin zonën me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit. 

Lajmi po përditësohet….Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button