Aktualitet dhe Lajme

Të dëgjoj kur flet si majdanoz/ Kujt i drejtohet Egla Ceno?

Share

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve, u mbajt me 25 Maj. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë.

Në edicionin e tretë të “Big Brother Vip”,  fituese u shpall aktorja Egla Ceno.

Egla Ceno, është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale pas përfundimit të “Big Brother VIP3”.

Së fundmi, ajo ka postuar një video, e cila është një diss i krijuar nga vetë aktorja:
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button