Aktualitet dhe Lajme

Takimi i Ramës me emigrantët shqiptarë në Greqi, Basha: Ju gënjen për votën e diasporës

Share

Lulzim Basha ka reaguar për takimin e kreut të qeverisë në Athinë me bashkëkombësit.

Basha solli përmes një video premtimin e kryeministrit për të mundësuar fillimisht regjistrimin e vendbanimeve të shqiptarëve që jetojnë jashtë e më pas votën e diasporës.

Në postimin në rrjetet sociale, kryedemokrati pyet “Kush ka vite që ju gënjen për votën e diasporës?”


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button