Aktualitet dhe Lajme

Takimi i Ramës me emigrantët në Athinë, i pranishëm edhe Noizy: Duam respektin dhe dinjitetin që meritojmë

Share

Reperi Noizy është i pranishëm në Athinë, ku do të performojë në sallën ‘Christmas Theater’ në stadiumin ‘Galatsi’, ku do mbahet takimi i Ramës me emigrantët shqiptarë.

Noizy ka ndarë video një video ku i bën thirrje shqiptarëve të mblidhen sa më shumë për të treguar vlerat e shqiptarëve.

Noziy ka ndarë edhe një video nga avioni teksa shkon në Athinë. Performancë do të ketë edhe nga këngëtarja Era Rusi.

“Sa më shumë shqiptarë të mblidhen sot, aq më mirë për shqipet që jetojnë në Greqi. Duhet të tregojmë se jemi shumë dhe jemi punëtorë. Duam respektin dhe dinjitetin që meritojmë edhe pse jemi në tokë të huaj”, shkruan Noizy.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button