Aktualitet dhe LajmeDibra MarketingDibra Real EstateLajme nga DibraLajmi i funditNë PeshkopiPërditshmëriPostime NëProna ne ShitjeReklame

Sohodoll/Dibër, shitet aktiviteti bashkë me pronë

Share

Fshati Sohodoll eshte shume i madhe ku ka aktivitete nga me te ndryshmet, ka qene gjithmon dashamires i sportit dhe ka nxjere shume sportiste qe i njeh Shqiperia,

Kjo fushe shitet dhe ka nje cmim prej 100.000 euro, e cila i ploteson te gjitha kushtet per nje aktivitet sportv, ku sebashku me pronen qe e rethon dhe nje nje godine qe sherben dhe si bar-kafe ka dalur ne shitje per arsye emigrimi.

Kjo fushe eshte me ndricim, prane rruges ku i gjithe trualli ne total eshte 2.2 delym.

Ndertesa ngjit e cila ka nje siperfaqe prej 90 m2 ti ofron te gjitha mundesite per te plotesuar kerkesat e klienteve.

Fusha futbollit ose “Kompleksi Sportiv Methasani” ka disa vite qe eshte hapur, ju mundeson qe te shpalosni talentin tuaj ne futboll, duke ju ofruar nje standart te pranueshem dhe vertete cilesor per mbarevajtjen e ndeshjes.  Femijet dhe te riturit do kalojne kohen me te bukur ne kete ambjenteve. Nje shoqeri e mire duke luajtur futboll kane edhe shendet te mire por dhe harmoni ne fshat.

Kjo fushe ju mundeson organizimin e kampionateve te grupmoshave te ndryshme me cmime konkurruese, shume afer Peshkopise dhe larg zhurmes.

Nese doni te kontaktoni per shitje me pronarin kontaktoni ne WhatsApp

00393281543019

Adresa: Ne te majte sa futesh ne fshatin Sohodoll/ Diber

Adresa ne google map:

⠀⠀

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button